Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakovana modra smrt,prosim pomoc.

Dobrý den už nějakou dobu sleduju že mi často vyskakuje modrá smrt :) Nikdy jsem to nemel a když se to stalo popoprvé tak jsem nad tím mávl rukou ;) Začalo se to opakovat a proto píšu sem po hledání na internetu jsem se vždycky v tom nakonec ztratil a proto prosím o radu která patří k mému případu.Zde jsou podrobné fotky z aplikace bluecsreenview - screenshots-rar

A zde muj pc(Windows 7) - http://www.czc.cz/e6rhubd0fkimjbtude45qps6u7/sezna m

na rar, uložto a fotky ti normální jedinec se..
obrázky se uploadují na imageservery, kde jsou přímo vidět:
www.imagehosting.cz, www.imghosting.cz, screenshot.cz, imgupload.sk, jpeg.cz, img24.eu, tinypic.com, screenshot.cz, nahraj.to, 2i.cz, ...

než zdržovat lidi rozmazanými fotkami, má větší smysl najít výpis chyb v prohlížeči událostí ve windows, nebo použít např. nirsoft bsod viewer

a raději se neptám, jestli se instalatér windows vůbec obtěžoval s driverem chipsetu základní desky.

instalatér = ten kdo instaluje
to o tom základním driveru: http://pc.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zaklad ni-desky

geforce experience

zkus vysvětlit, proč neinstaluješ ovladač stažením od výrobce jako normální člověk, ale potřebuješ k tomu "experience" pomůcku.
potom bych uvěřil, že víš co je to driver chipsetu tvé základní desky.

zatim zadna modra smrt tak se ozvu ovladace jsem stahl z stranek nvidie a pouzil druhe nejnovejsi :) ty prvni jsem mel a delalo mi to toto.A kdyz jsem instaloval windowsi tak jsem pouzil cd ktere bylo k zakladni desce a instaloval jsem vse co se dalo ;) jestli myslite toto..

Psal jsem něco o nějakém experience? Prostě ovladač odstraň a místo něj nainstaluj ten, který máš na instalačním CD ke kartě, nebo stáhni adekvátní driver ze stránek nVidia. Jakési automatické strašlivosti předem podezřívám...