Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAMKA

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaký způsob jak zvýšit výkon mé ramky(4GB) pomocí nějákého nastavení atd. Děkuji za odpověď.

Tvoja RAM ma dostatocny vykon, nepotrebujes na nej nic zvysovat. Ked ti nieco ide pomaly tak na vine najskor nebude RAM ale ine komponenty, zavisi od toho co mas za PC a co ti ide pomaly a kedy. Trebars mas aj zavirene Windows alebo sa nieco prehrieva.