Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rada ohledně nevyžádané reklamy

Dobrý den.Nejspíš Vám budu připadat jako analfabet,ale teprve se s počítačem učím.Mám windows xp a při surfování jsem nejspíš rozklikl něco,co jsem neměl.Ted mi nabíhají reklamy na ruzné hry,produkty a seznamka.V textu se objevují slova,nebo části slov zeleně.Mohli byste mi,prosím,poradit,jak se toho zbavit.Děkuju moc.

Popiš, kde se ten hnůj zobrazuje. (Přímo na ploše stránky?) Jaký máš prohlížeč? Ve všech prohlížečích? Ve všech prohlížečích stejně se zeobrazuje? Používáš Adblock a další doplňky pro odstranění nepatřičného smetí ze stránek?

mam pocit,že veb.prohlížeč mam Quick Time Player

No já se smíchy potrhám. Nechceš jít k někomu "do učení"? QuickTime je přehrávač video souborů a ne webový prohlížeč.
Mám takový pocit, že jakékoliv vysvětlování bude v tvém případě zcela zbytečné. Najdi si někoho, kdo tě zasvětí do základů práce s PC a vysvětlí alespoň základní pojmy. Žádný učený z nebe nespadl, ale práce s PC není žádná "prdel".

Tohle bude složité, takhle na dálku.

Buď sis něco nainstaloval sám (řada aplikací zdarma má jako "bonus" různé nechtěné programy; pokud při instalaci jen klikáš na next-next-next, neodškrtnul jsi asi jejich instalaci).
Nebo jsi se přihlásil k "odběru" podobného svinstva nějakou činností na stránkách (lze to i "samo", pokud je prohlížeč děravý a uživatel neobezřetný).

Takže, buď odinstalovat nechtěné šmejdy nebo zakázat doplňky prohlížeče. Zároveň zkontrolovat, zda je prohlížeč a používané pluginy aktualizovaný (riziko bezpečnostních děr).

Budeš muset být mnohem více konkrétní nebo si na to "odvšivení" někoho zavolat. Můžeš také případně využít it.poradna.net

Slozka nezadouci posty nebo-li spam slozka se snad maze po nejake dobe sama. A od toho tam je, takze si toho nevsimej, nic s tim neudelas. Pokud by ti podobne maily chodily i do slozky s prijatou postou, tak na to existuji spam filtry pres ktere to lze bud rovnou automaticky odstranovat nebo hazet prave do spam slozky, protoze nekdy nemusi byt spam filtr 100% a vyjimecne muze ve spam slozce pristat i email, ktery by nemel.