Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GV-N65TOC-2GI - najednou zhasl monitor

Dobrý den všem přeji!

Předem chci upozornit že sice v nadpisu jsem označil grafickou kartu, ovšem nejsem si jist zda je chyba u ní.

koupil sem si novou grafickou kartu
zkusil sem hru AC 4 a NFS Rivals
hrál jsem 5 minut a hra byla v klidu plynulá pohoda... a najednou zhasl monitor - vypl se a pomohlo jen tvrdý vypnutí pc takto několikrát dokola
čím myslíte že to bude - nestíhá zdroj?
zdroj maxpower 500 W a grafika http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-650-ti-hd-experienc e-2gb/116431/produkt
něco se mi stalo při změně nastavení v NFS Rivals detaily jsem změnil z low na high a jak dáte apply a obraz tzv. přeblikne tak v tom se vypl obraz respektive monitor..... možná si ta karta veme hodně W a můj zdroj to nezvládne..... nic víc mě nenapadá, ale teď je tu otázka...proč by se rovnou nevypl celý pc, ale jen monitor?

Předem děkuji za odpovědi třeba se někomu z Vás něco podobného už stalo a problém jste vyřešili. Mne zatím nikdo poradit nedokázal.
Se starou grafickou kartou GT 430 1gb se nic podobného nedělo - ovšem takové náročné hry jsem nikdy s ní nemohl hrát.

AMD Athlon X4 640 3.0 GHZ
Gigabyte GA-MA78LM-S2
OCZ Platinium DDR2 1066 mhz 2x2 GB

Ještě jednou děkuji.
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Změna předmětu, původně: GV-N65TOC-2GI (karel)

Ta grafika bude mít (vzhledem k její frekvenci) odběr cca 125W.
Jaký proud dodá ten tvůj elektrošrot jménem MAXPOWER z +12V?
Pokud vypneš a zapneš monitor zbrazí se na něm třeba alespoň logo výrobce nebo třeba nějaký nápis při odpojení kabelu od grafické karty?

Zdroj jsem zkoušel u kamaráda a ten samý problém, zkusím ještě grafiku u někoho (on nemá nvidiu) ale myslím že v ní problém nebude když má být nová :D
myslíte že to může způsobovat i základní deska? Děkuji