Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupil jsem si hru a ještě nepřišel CDKEY

Koupil jsem hru : http://plaaay.cz/pc_games/shooters_and_actions/cal l_of_duty_ghosts/

vše proběhlo dobře peníze se strhly z účtu byl mi zaslán email o tom že vše je v pořádku ale co mě zachvátilo bylo to že oni zasílají CDKEY hned po platbě já už čekám 4 a půl hodiny a nic zaslal jsem jim email že mi nic nedošlo nevíte co dělat ?

Změna předmětu, původně: Koupil jsem si hru NUTNÉÉÉÉÉÉ (host)

To je nějaká verze pro Rusko, kterou musíš aktivovat přes proxy, co?

vše proběhlo dobře

záleží na úhlu pohledu :-p

nevíte co dělat?

poučit se a příště kupovat hry tam, kde se normálně kupují.

Lidi jsou ale nepoučitelní, nepoučitelní, nepoučitelní.