Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Acer Aspire E1-522 Linux Linpus (Co to sakre je ?)

Zdravím, dnes my přišel notebook Acer Aspire E1-522, hned co jsem ho zapl naběhla instalace jakého si Linux Linpus,
Tak jsem ho dal nainstalovat a asi po 5-10 minutách si objevilo toto
*The complete license terms can be found in the root directory.
*Please type "less /GPL" and "less /COPYRIGHT" to view
*If the system does not get any action every 15 minutes, the system will auto shutdown.

Linpus Linux LiveCD Edition v9.2
[root@localhost /]#

A ten text je tu déle jak 1. hodinu.
Prosím o rady, předem děkuji.

Když jsem notebook spustil dal jsem F2 abych se dostal do bootu, a teď jsem v InsydeH50 Setup Utility a jsem ve složce Boot a je tu napsané toto:
Boot Mode [UEFI]
Secure Boor : [Enabled] (nejde nic nastavit(
Boot priority order :
1. HDD0
2. ATAP I CDROM (to jsem potvrdil entrem)
3. USB FDD
4. NETWORD BOOT-IP4V
5. USB HDD
6. USB CDROM
7. Network Boot-IPV6