Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem google chrome

Ahoj mám problém s google chromem a obecně s googlem vždy když napíšu něco do vyhledávání např. Ahoj tak se na prvním místě vytvoří stránka s názvem Ahoj Jednoduché vyhledávání a pod tím je vždy 1place.org když na to kliknu otevře se toto:
http://1place.org/s?q=ahoj&utm_source=googleNoBox& utm_medium=pos-0&utm_campaign=googleNoBox
neví prosím někdo jak to vypnout ? opravdu mi to pije krev a zkoušel jsem i ostatní prohlížece a dělá to u všech děkuju moc

Také mě to teď dělalo a nejspíš odstraněno. Aspoň prozatím. V google chrome jsem koukl na rozšíření a co jsem neznal tak šlo pryč a hotovo. Podle mě to bylo něco co mělo ikonu S. Mazal jsem to tak rychle že jsem si zapoměl zapsat co to bylo. Ale už je po problému.

Ahojte. Skuste se podívat do správce procesů kde je nutné zastavit proces většinou pod názvem PirritDesktop, před tím kliknout na tento proces pravým tl. myši a vybrat najít umístění kde je uninstal. Odinstalovat a přejít na příkazový řádek zadat regedit najít HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Servic es soubor pod názvem PirritUpdater a smazat, vše je hotovo. restart PC a brouzdat bez otravy1place.org
Tibor