Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyskakování dalších reklam.oken po kliknutí na stránku

prosím vás o radu a pomoc, co mám udělat.
po zapnutí pc, když kliknu na jakoukoliv stránku tak se mi otevřou další okna nějaké reklamy na hry apod.(viz příloha)
neobo také když si otevřu mejl.adresu a pak přeskočím na jinou stránku tak se musím vždy do schránky přihlašovat ikdyž mám povolené / přihlásit se trvale na tomto počítači/
včear bylo vče Ok a najednou dnes je to celé dodrbané
nechal jsem projet Superantispywarem, našlo mi to nějakých 170 hrozeb ty jsem pak odtranil, ale pořád to dělá
poradte co dál , děkuji
a mám tyto doplnky viz priloha
používám FF a mám W7

avg sitesafety plugin rovnou vykopej, vidíš že nic neochránil.
údajný doplněk nokia suite je ve webovém prohlížeči k čemu? ven.
když tam máš picassu, k čemu tam máš další údajnou photogallery?

spyware greenwebplayer a unity player si tam pěstuješ proč? už máš vlc - tak k čemu by se ti o jedno video měly prát 3 údajné přehrávače? jediné vysvětlení je, že sis prohlížeč zahnojil adwarem a spywarem.

tak jsem to "probral",
nainstaloval adblock
ale ty reklamy co se mi vytvoří v dalším okně při každém kliknutí na odkaz,se pořád vytvářejí
co mě také pořád štve je to, že se musím vždy přihlašovat do mejlu, že nezůstanu jako přihlášený, jak toto napravit?

když ve tvém pc chybí mimořádně špatný msconfig.exe, a lepší codestuff starter / ms autoruns / log combofix či hijackthis neznáš, pak musíš spolehnout na nějaký antispyware. jednoduchý report má adwcleaner.
doplňky v prohlížeči dokážeš zkontrolovat sám.

brokovnici na admina toho pc sis už koupil?

jedna technická: javu nech klidně zakázanou, nebo ji rovnou odinstaluj z pc.
komobanka už ji konečně nepotřebuje, nebo změň banku, ještě ušetříš.

a ještě mi nejde se dostat na některé fóra k diskuzím
píše mi toto
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Musím se zastat. Nikdo nemá k PC přístup , používám operu a začalo to samo a dle Google nejsme sami. Neznaje lepší seskupení odborníků spoléhám na vás. Ještě by bylo řešení, že by to chytil někdo z vás, vyřešil, a dal návod. (Ne že bych to přál, ale pomohlo by :-)):-D

Jo a Java píše, že je aktuální (14.2)

prosím vás moc, co a jak mám udělat, abych si počítač "pročistil" a opravil to co tam je špatně.

je na to nějaký program? zkoušel jsme co znám, ale pořád se nedistanu na nějaké stránky, stýle se mi při každém kliknutí na stránku vytvoří další"podokno"
kdybych aspoň věděl co jsem stahnul za vira, ale ode dne co tam byla dcera tak je to prostě "na nervy"
děkuji

nemám tam nic, opravdu

ale jistě, to dělá samo.

co hosts?

127.0.0.1 1place.org

není to řešení, jen to možná nestáhne další malware.

upřímně - nikde stopy po reklamním adware, ale logy ze všeho jsou tajné, msconfig apod. neexistuje, přitom si celá rodina hraje na admoše.

combofix je na rozdíl od hjt stále vyvíjen a má podobně nepěkný (dlouhý) log.
ale pokud hledáš jen klikací řešení, které všechno najde za tebe, musíš doufat, že někomu stálo za to modifikovat rootkit na zvýrazňování reklam, aby stálo za to ho hledat nějakým antirootkitem (bootovací antivirové pc).

srozumitelně: nenávidím cizí logy cizího bordelu, snažím se takovým situacím vyhnout.

z tvých odpovědí není celou dobu jasné, co jsi vypnul a co ignoruješ, tj. co se teď automaticky spouští se systémem nebo s prohlížečem. už nevím jaký nástroj nabídnout, aby z tebe konečně něco vypadlo.
několikrát zmíněný adwcleaner dává dost jednoduchý log. ale tys ho chtěl jak malé děckko použít jen na bezhlavé odkliknutí a spoléhání, že vykoná zázrak. log z něj přitom zůstal tajný. (možná to nebyla tak špatná možnost)

pamatuju si tě z minulých dob, vím že řešení bylo vždy obtížné. ale 4-denní utrpení jsem fak nečekal, teď lituju že jsem vůbec odpovídal.

buď sem dodáš log z některého z mnoha programů, které tu zbytečně padly, a já se pokusím překonat nenávist vůči zbytečné práci za toho, který si to sám způsobil a nechce se podílet na řešení a za měsíc si to stejně zaviruje / zaspywaruje / zaadwaruje znovu.
nebo ten systém přeinstaluješ a budeme mít všichni (na měsíc) svatý pokoj. než zase někdo s administrátorskými právy nezačne klikat na internetu.

jenže já nevím co je to ten LOG který po mně chcete, nevím proč se zlobíte, já počítačům a těm zkratkám a znakům nerozumním, každý není takový borec jako vy,přece
to máte i v životě, někdo něčemu rozumí, tak si píská, a někdo něčemu nerozumí, tak si nechá poradit,, co je na tom špatného?
a ještě jsem objevil, že po kliknutí n anějakou web.stránku se dole v levo objevuje nějaké okýnko s přenášením čehosi viz příloha

běží ti svinstvo, zákaz viz níž:

C:\Program Files (x86)\AVG Secure Search\vprot.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings,ProxyServer = http=http://127.0.0.1:9880

..tipuju, že proxy souvisí s avg doplňkem, vyčistit v nastavení prohlížeče. nebo v registrech v:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings
AutoConfigURL,ProxyEnable,ProxyServer

a ještě kontrola stejné větve v registrech v: HKEY_LOCAL_MACHINE\...
.

F2 - REG:system.ini: UserInit=userinit.exe

..zkontroluj že je v registrech přesně tento záznam:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
"Userinit"="C:\WINDOWS\system32\userinit.exe,"

.
zahnojený hosts soubor:

O1 - Hosts: 216.239.32.20 google.com www.google.com
O1 - Hosts: 216.239.32.20 google.com www.google.ad
O1 - Hosts: 216.239.32.20 google.com www.google.ae

vyčisti hosts od těch blbostí. obvykle tam stačí jediný záznam: 127.0.0.1 localhost

říkal jsi, že opravdu nemáš nic? zakaž doplňky v ie (spyware + neoznačené doplňky + zbytečnosti):

O2 - BHO: LinkSwift - {323420b6-65e5-4657-8106-a27392d4d4aa} - C:\Program Files (x86)\LinkSwift\LinkSwiftbho.dll
O2 - BHO: Groove GFS Browser Helper - {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} - C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office12\GrooveShellExtensions.dll
O2 - BHO: (no name) - {95B7759C-8C7F-4BF1-B163-73684A933233} - (no file)
O2 - BHO: IEExtension.Extension - {d40c654d-7c51-4eb3-95b2-1e23905c2a2d} - mscoree.dll (file missing)
O2 - BHO: avast! Online Security - {8E5E2654-AD2D-48bf-AC2D-D17F00898D06} - C:\Program Files\AVAST Software\Avast\aswWebRepIE.dll
O3 - Toolbar: avast! Online Security - {CC1A175A-E45B-41ED-A30C-C9B1D7A0C02F} - C:\Program Files\AVAST Software\Avast\aswWebRepIE.dll
O3 - Toolbar: (no name) - {95B7759C-8C7F-4BF1-B163-73684A933233} - (no file)

jak vidíš, ni avastí doplněk nic neochránil - proto ven s ním.
.

O3 - Toolbar: Canon Easy-WebPrint EX - {759D9886-0C6F-4498-BAB6-4A5F47C6C72F} - C:\Program Files (x86)\Canon\Easy-WebPrint EX\ewpexhlp.dll

žádný webprint nepotřebuješ.

nepotřebuješ automaticky spouštěné blbosti po startu, zakážeš v msconfig, nebo v registrech, přes ms autoruns nebo codestuff starter. nebo i přes hjt:

O4 - HKLM\..\Run: [GrooveMonitor] "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office12\GrooveMonitor.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [Adobe ARM] "C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\ARM\1.0\AdobeARM.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [vProt] "C:\Program Files (x86)\AVG Secure Search\vprot.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [FixMyRegistry] C:\Program Files (x86)\SmartTweak\FixMyRegistry\FixMyRegistry.exe /ot /as /ss
O4 - HKCU\..\Run: [SpeedUpMyComputer] C:\Program Files (x86)\SmartTweak\SpeedUpMyComputer\SpeedUpMyComputer.exe /ot /as /ss

když avg nemáš, pak ho nepotřebuješ spouštět.

kvazifunkční "doplňky menu" zakazuju, mohl by to zmáknout i hjt:

O9 - Extra button: @C:\Program Files (x86)\Windows Live\Writer\WindowsLiveWriterShortcuts.dll,-1004 - {219C3416-8CB2-491a-A3C7-D9FCDDC9D600} - C:\Program Files (x86)\Windows Live\Writer\WriterBrowserExtension.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @C:\Program Files (x86)\Windows Live\Writer\WindowsLiveWriterShortcuts.dll,-1003 - {219C3416-8CB2-491a-A3C7-D9FCDDC9D600} - C:\Program Files (x86)\Windows Live\Writer\WriterBrowserExtension.dll
O9 - Extra button: Odeslat do aplikace OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~2\MICROS~1\Office12\ONBttnIE.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Od&eslat do aplikace OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~2\MICROS~1\Office12\ONBttnIE.dll
O9 - Extra button: @C:\Windows\WindowsMobile\INetRepl.dll,-222 - {2EAF5BB1-070F-11D3-9307-00C04FAE2D4F} - C:\Windows\WindowsMobile\INetRepl.dll
O9 - Extra button: (no name) - {2EAF5BB2-070F-11D3-9307-00C04FAE2D4F} - C:\Windows\WindowsMobile\INetRepl.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @C:\Windows\WindowsMobile\INetRepl.dll,-223 - {2EAF5BB2-070F-11D3-9307-00C04FAE2D4F} - C:\Windows\WindowsMobile\INetRepl.dll
O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~2\MICROS~1\Office12\REFIEBAR.DLL

.
služby zakážeš přes services.msc, codestuff starter, apod:

O23 - Service: PirritDesktop - Unknown owner - C:\Users\PC\AppData\Local\PirritSuggestor\PirritService.exe !!!
O23 - Service: vToolbarUpdater17.2.0 - AVG Secure Search - C:\Program Files (x86)\Common Files\AVG Secure Search\vToolbarUpdater\17.2.0\ToolbarUpdater.exe
O23 - Service: @%PROGRAMFILES%\Windows Media Player\wmpnetwk.exe,-101 (WMPNetworkSvc) - Unknown owner - %PROGRAMFILES%\Windows Media Player\wmpnetwk.exe (file missing)

(nevyvíjený hjt označuje i další služby, které nezná, ale ostatní "o23" jsou podle mě ok)

Nejlépe podle návodu, na který jsem už dával odkaz. Případně použijeme Google...
Z návodu vyjímám:

Ad 5) - Počkáme na odpovědi rádců a podle toho se zachováme. Bude-li v odpovědi napsáno Fixni řádek... znamená to, že do okénka před dotyčný řádek dáme kliknutím myši zatržítko. Po zatržení všech doporučených řádků klikneme na dole na FixChecked.

Jak vyčistit hosts soubor máš v odkazu od brtníka, stačí na to kliknout.

já to mněl u google chrome taky sel jsem do chrome nápovědy klikal jsem neco reklamy a jiný malware poté jsem klikal dole stahnout chrome odinstalace softwaru pak mi to našlo 2 hrozby klikal jsem vymazat a poté jsem obnovil chrome nastavení vse přestalo.