Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s reklamami v prohlížečích "adblok" ani vymazání cookies nepomáhá.

Dobrý den,
Mám problém s reklamami v prohlížečích tohoto tipu : q5jl.png
Děje se mi to na jakékoliv webové stránce... Při přejetí kurzorem po zvýrazněném slovu se mi objeví ta reklama. také se mi při cca každém 4. kliknutí na libovolný odkaz otevře další okno s nějakou reklamou....
Jinak můj OS je : Win7
Zkoušel jsem už : "adblok", přeinstalování prohlížeče, vymazání cookies pomocí CCleaner, přeinstalování prohlížeče.
Tohle se mi děje jak v Google chrome tak v IE....

Klasicky jsem ho odinstaloval v ovládacích panelech a pak znovu stáhl a nainstaloval.." Doplňky tam mám 3 a ty už tam mám dost dlouhou dobu... těma to nebude... tak zkusím ještě projet celý pc antivirem. :)

Nepsala jsem, že chci jednoduché řešení na dvě kliknutí!!! Jen jsem se ptala, o jakém programu to pán mluvil, hmm?
Udělala jsem všechny kroky, které jsou v článku psané, když probíhala kontrola u Malwarebytes' Anti-Malware, tak mi to vyhledalo "0" infikovaných souborů, ale u toho posledního asi 120, přičemž ty jsem vymazala a hle, chyba stále přetrvává.
Jestli máte nějakou radu, budu za ní moc vděčná, pokud pouze štiplavé poznámky - děkuji nechci.

Tak jsem rano projela adwcleaner, abych sem vlozila log a kdyz se PC zapnul, tak mi dole v pravem rohu vybehla tabulka "Nepodarilo se pripojeni ke sluzbe systemu Windows" a vedle toho, ze neni pripojeni k internetu "Systemu windows se nepodarilo automatucky zjistit nastaveni proxy serveru site". Kdyz otevru moznosti internetu-pripojeni-nastaveni mistni site, tak tam neni nic zaskrtleho a ani to nejde zaskrtnout.
Ja se z toho fakt zblaznim. Ziju v UK, do CR poletim az za dlouho a nevim jak ten problem sama vyresit :(((.

Skús pripojenie PC ethernetovým káblom k modemu.(ak máš možnosť).

Pozri do Systému, zobraz aj Skryté zariadenia či sa ti nezobrazuje nejaká žltá výstraha. Zrejme vypadol po čistení Sieťový adaptér prípadne má problém Sieťová karta ak nemáš viditeľnú položku IPv4 protokolu.

Manuálne odinštaluj zo Systému Sieťový adaptér, klik myšou, zostaň pripojená na Internet výhradne cestou ethernetového kábla pripojeného k modemu. Reštartuj PC. Systém si vyhľadá v *.inf súboroch alebo na sieti správny ovládač.