Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nahrada gk

mam desku dfi lan party 4 cpu amd athlon 3700+ a puvodni gk ati radeonka 1800 ktera shorela jakou nejlepsi gk do tohohle dedka dostat?...nemam financw na novy pc tak potrebuju sehnat gk

řeknu to takto: s ohledem na cenu GT630 bych si koupil o pár korun dražší, ale znatelně výkonnější grafiku. Na hraní her to horší než X1800 určitě nebude. :-)

Ona totiž ta X1800 zase tak slabá nebyla a 3700+ je až na to, že je jednojádrový, je celkem výkonný CPU.

-Sak jo,,,,,
-V oné dobe to byl nejlepsí procesor od AMD, to se musí nechat. Drív se k nemu nedávla silnejsí karta jak GT nebo GS 9800, tezko ríct jakou dnesní klasu GPU k nemu dodat aby se ten Athlon zbytecne nevaril :-D. Hlavne ze to není kancelarsky Sempron

a až ti ten dědek umře celý, tak vyhodíš i tu grafiku? :-)

Já bych teď pořídil trošku výkonnější grafiku a třeba za rok něco jako Pentium G3420 plus H81 desku (cca 2000Kč) plus 4GB RAM (cca 1200Kč)

edit: a srovnej si cenu té GT630 a toho R7 250...