Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor

Zdravím tak abych vás obeznámil s mým problémem..asi před třemi týdny mi začal strašně hučet(řvát)počítač, procesor mi v té miniaplikaci u windowsu 7 ukazoval výkon 85-100 procent aniž bych cokoliv na počítači dělal..hrát nějakou hru nepřipadalo v úvahu, protože se hrozně sekala..přeinstaloval jsem proto celý systém, nainstaloval ovladače no prostě vše co je potřeba no a až do včera do večera všechno jelo úplně v pohodě, ale od včera jsem na stejném problému jako před třemi týdny..prosím vás tedy o pomoc dobří lidé:)

Zatížený procesor se tu řeší každou chvíli. Hlavně musíš zjistit, co Ti ten procesor zatěžuje. Takže:
- spusť Správce procesů
- klikni na záložku Procesy
- klikni na "Zobrazit procesy všech uživatelů"
- klikáním na sloupec "Procesor" si seřaď procesy dle zatížení CPU sestupně (neplést si zatížení CPU s obsazenou pamětí, sleduj název procesu, který nejvíc vytěžuje CPU. Procesu s názvem "Nečinné procesy systému" si samozřejmě nevšímej)
- v tabulce dále roztáhni položku "Cesta k souboru", abys viděl, odkud se případný neřád spouští (pokud to je malware, je to většinou z user-profilu nebo z Tempu)