Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace driverů chipsetu

Dobrý večer, mám takový problém, chci instalovat drivery chipsetu, ale při instalaci je požadavek abych restartoval pc to udělám a pak se spustí instalace jenže to hlásí chybu, že nemám na hdd dostatek místa pro image backup. no na systémovém disku mám 17.5 gb volného místa. Poradíte jak to vyřešit? Zároveň se chci zeptat jak můžu rozšířit systémový disk? díky moc!

To zatím fungovalo bez nich? Jaké drivery, k čemu a odkud?
Disk rozšířit nejde, jedině koupit větší. Dá se zmenšit ten oddíl vedle ze strany, která přiléhá k systémovému a to volné místo tam potom přifařit. V některých OS to jde i bez dalších programů.

Ked sem nezacnes pisat co presne je to za HW a co presne odkial presne si tam instaloval tak sa lepsej rady nedockas.
Stejna vec plati pre tlaciaren. u nej si treba skontrolovat ci ju Win vobec detekuje v spravci zariadeni ak ne tak je vypnuta alebo neni zapojena alebo nemas ovladace chipsetu

nativní rozlišení monitoru nastavíš tak, že po driveru chipsetu teď nainstaluješ ovladač grafiky.
jestli máš integrovanou i grafiku, můžeš ji v biosu zakázat.
u tiskárny - předpokládám usb shit - se obvykle nejdřív instaluje ovladač, potom se zapojuje tiskárna. po správné instalaci se nastaví tisk na usb rozhraní.