Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velké výkyvy pingu

Čaute, určitě víte co je to ping :D No abych můj problém specifikoval, dám příklad.Hraju hru, v pohodě ping např 50 a pak mi to z ničeho nic skočí na 300-600 asi na 20 sekund..Počítač si čistím (Advanced System care,Anti spyware-malware), ještě zkusím kontolu virů přes free verzi Avast, ale tomu nějak nevěřím..v příkazovém řádku zadám netstat a vyjede mi 10-20 řádků..Nevím co stím..Počítač si opravdu hlídám..Mohl bych najít nějaké východisko z tohoto problému ? :) Díky moc

No jelikož sis už "pokakal" pc Advanced System care kterej funguje leda jako dobře vypadající ikona už zbejvaj jen recovery nebo reinstal windows. Určitě potom poznáš rozdíl. (Ps: Beru to z vlastní zkušenosti)

Nedodal jsi vůbec žádné informace ani těch 10-20 řádků! Jaké máš připojení? Co ti zaťežuje pc v době kolísání? Co stahuješ? Co máš všechno spuštěné? ...? Prostě nic, tak nečekej odpověď!

Jo promiň, připojení normálně kabelem, nemám nikdy zapnuté nic kromě Avastu (i v době jeho vypnutí je situacé samá), když hraju tak nic nestahuju ;) Pokuď ti bude pořád něco chybět tak napiš ;) Rád bych tento problém vyřešil...

[Výpis z netstat] netstat-jpg Heslo : 123

Jak je vidět jsi napojený na hodně míst. A že ti nic neběží tomu též nevěřím. Použij tcpview viz předkolega lední brtník. A ještě přidej výpis služeb a co se ti spouští po startu pc. Na té síti jsi sám, a nebo ji s někým sdílíš? co je to za síť?

pošli avast do pr..., protokol ipv6 taky a budeš mít klidnější spaní.

správce úloh: asi sis toho sám nevšiml, ale máš 80% obrázku bílé místo. proč to sem dáváš?
- sloupce máš zdrclé vlevo do sebe tak, že z toho sám nic nepřečteš. nikdy jsi třeba v excelu nezkusil roztáhnout sloupec, když nebyl obsah čitelný?
- procesy nemáš zobrazené od všech uživatelů (systém je taky "uživatel"), takže nic nevidíš. včetně něčeho, co může potencálně brzdit pc (ano, název nejdůležitějšího nečitelného záhlaví je procesor)
- v procesech nemáš zobrazenou cestu k procesu nebo celý příkazový řádek, takže netušíš, co to vlastně spouštíš a pak nemá cenu nic řešit. (viz zobrazení sloupců)
- správce úloh se pak dá třídit podle záhlaví těch sloupců.
- u služeb je užitečné vědět, které jsou cizí (nepochází z windows). nevím jestli to services.msc umí zobrazit, lepší je na to třeba ms autoruns nebo codestuff starter.
- oba zmíněné nástroje taky ukážou automaticky spouštěné položky po zapnutí, použitelněji než otřesný msconfig.exe

Jo díky moc za další info ;) Dodávám nový obrázek Procesy, tentokrát ukázané cesty atd..Přesně jak si říkal.Když to nejde přečíst, tak na ten obrázek klikni, zvětší se ti, ale to asi víš.A díky za další brzkou odpověď ;) A kdyby tam bylo něco pšatného, tak mi prosím napiš i jak natvrvalo vypnout ten proces ;)

Procesy : yCL

Do konfigurace služeb se dostaneš když v konzoli dáš services.msc.
BTW. zrušil bych tam adobe, skype, win defender, i ty tři položky NVIDIA, searchIndexer, windows Live ID obě služby.

Obrázek z process explorer by taky nebyl k zahození viz předřečník lední brtník.

potřebuješ zkontrolovat cizí služby a procesy různých dementních parazitních softů, co sis nainstaloval: updatovače, monitory zbytečností, pseudohlídače záloh, několik antivirů a antispywarů běžících najednou.
nic z toho žádný advanced system care ani jiná podobná blbost za tebe vypnout neumí.

když ti nejde netstat a zajímají tě procesy přistupující na síť, použij tcpview.