Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno služba nyní nemůže přijímat řídicí zprávy

Dobrý den mám problém z touto zprávou "služba nyní nemůže přijímat řídicí zprávy" která se mi objeví pokaždé když chci spustit services.msc a spousty dalších programů. Tato chyby se mi objevila právě po tom co jsem se hrabal v services.msc a tam jsem vypnul něco jako ip helper a teď nevím jak to zpátky zapnout.

Byl bych moc vděčný kdyby mě někdo s tímto problémem mohl poradit předem díky.

když chci spustit services.msc a spousty dalších programů

To je dost děsivé.

Správce služeb se potom spustí nebo nespustí? Tak tam zase to "něco jako IP Helper zase zapni."
K nastavení služby se dostaneš přes pravé tlačítko myši na službu - Vlastnosti.