Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Sázení se po netu

ahoj všem,myslíte že by se něják dalo bavit se a sázet na dálku po netu? Když dneska máme internet po celém světě a webkamery taky jsou rozšířené, tak by to neměl být problém. Myslím to asi takhle: Někde v Asii bude zápas v kickboxu, něco třeba jak dělal Rambo (jestli znáte) nebo třeba psí zápasy, a já bych se nato koukal přes video online a fandil bych a sázel bych nato kdo vyhraje. Prostě jako v reálu ale nemusel bych tam kvůli tomu jezdit. U nás asi nic takového není:(
Účastnili ste se něčeho takového online?

Změna kategorie, původně: Ostatní. Ale i "Pokec" je neodpovídající. (L-Core)
anonymizovaný pitomec - ban, lock (Kurt)

To je jedno co, ale prostě hledám něco víc adrenalínového než co se hraje u nás... třeba i lidské zápasy na život a na smrt, jestli se to někde ve světě pořádá... a aby to mohl člověk živě sledovat na videu a u toho sázet.
Nebo poraďte něco adrenalínového, přece v Asii nebo v Africe bude určitě něco víc vzrušujícího než u nás ne?:)
PS:
Náhodou viděl sem ze psích zápasů video někde na netu, a bylo to docela brutální... nato se evropani nezmůžou:( Když je ti z toho na blití tak nato radši nekoukej to není pro každého :)

V čem máš problém??
Někde jsem četl, že my evropani máme dost omezení, které v jiných částech světa, hlavně asi v Azii a v Afrie nemají, protože ač třeba v Číně mají socializmus, tak ve skutečnosti tam je kapitalizmus mnohem svobodnější než u nás nebo v USA. A když se dá sázet po netu, tak mně napadlo, proč by to nešlo i na dálku?

Kdo mluvil něco o tom co je normální? Právě u nás to normální není, protože naše totalitní-cenzurující společnost to zakazuje. Ale myslím že v některých zemích Azie a Afriky to celkem normální je. Západ se má v některých věcech od těch tzv. zaostalých zemí co učit. A když někde mají něco co my ne, tak ti bohatší si tam zajedou a zúčastní se naživo, a ti chudší by měli mít možnost účastnit se aspoň po netu. Souhlasíš?

a navyse si pekne naivny a neschopny rozmyslania...
Preco si myslis ze nejaky mafian prevadzkujuci podobne ehm "sporty" to bude vysielat na net? Aby si koledoval o vystopovanie podla IPcky, alebo riesil nejake proxy a skryvanie svojej identity na nete? Sa na to vykaslu a nemaju ziadne problemy. Ze ty si myslis daco ine je tvoje minus.

:!:

Honzko via proxy, pohybuješ se na tenkém ledě. Pozor na to, kam šlapeš, hranice trestného činu se nachází mimořádně blízko. Místo vyhledávání takové zábavy, doporučuji samostudium trestního zákoníku.

Předpokládám na 99,9%, že nejsi z opačné strany barikády a že nevystupuješ jako naivní volavka, abys byl následně pochválen náčelníkem.