Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč bože???

Proč jsou všechny ntb pro windows tak designově hnusný? existuje nějaký hezký prosim vás? všecko je to tak stejný a nudný a hranatý..

Existuje hezký, třeba mně se líbí ThinkPady. Tím chci říct, že se každému líbí něco jiného.
Jaký jiný má být notebook, než hranatý? Ona totiž obrazovka je hranatá, kdyby byl notebook kulatý, nosili by uživatelé zbytečně nevyužitý prostor.