Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozhozený obraz videa

Dobrý den, chtěl bych zde od Vás poradit, protože si nevím rady s jedním problémem. Po spuštění jakéhokoliv videa nebo filmu v pc je obraz, jako by kostičkovaný a s hodně vysokým kontrastem. Dělá mi to ve všech programech zkoušel jsem bs player, media player, media player clasik. Napadlo mě že bych mohl mít třeba rozhozený obraz v nastavení windows v tom jsem ale nic nenašel, tak jsem zkusil dát obnovení systemu, to bylo taky marné. Ani po nainstalování codeků se nic nezměnilo. Ještě mám podezření na jednu věc mám nainstalovaný program driver booster se jmenuej a přes ten jsem aktualizoval nějaké ovladače ale nevim jestli to je od tý doby ce se nainstalovali ty ovladače. A mám za to že to byly jenom ovladače na chipset a procesor. Nevíte co s tím a jak to opravit? Mám windows 7 64 bit.

Stále je to o programe "Driver booster" - vyhľadá a aktualizuje ovládače?

Driver Booster je jednoduše použitelná aplikace, která analyzuje všechny nainstalované ovladače a následně vám označí ty, které je potřeba aktualizovat a na základě vašeho schválení stáhne nejnovější verze ovladačů a provede aktualizaci.