Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myší

Zdravím potřebuju pomoc. Moje myš když někam s ní pohnu tak to není plynulé prostě já sní jedu vpravo ona jede ale tak nějak skáče. Nejede přímo vždy nějak poskakuje podložku mám a zkoušel sem tu myš dát i do jiného počítače a tam jela perfektně ale na tom mém furt skáče tak nevíte co s tím?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (Kurt)

Předpokládám, že ti neskáče myš samotná ale "zadrhává" se ti kurzor, když pohybuješ plynule myší. Předpokládám to na základě toho, že jsi napsal, že myš jsi zkoušel na jiném PC a tam jela perfektně. Takže už víš, že myš je v pořádku. Potřebuješ zjistit jestli tedy není špatná základní deska, případně nemáš "poškozený" Windows. Nabootuj nějakou Live distribuci Linuxu a vyzkoušej funkčnost myši, tím vyloučíš nebo potvrdíš poškozený Windows. V případě, že budeš mít nabootovaný Linux a problém bude přetrvávat bude s největší pravděpodobností problém v základní desce. Pokud problém přetrvávat nebude, bude problém ve Windows, případně v softwaru třetí strany či v nějakém nastavení.