Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem google chrome nejde znovu nainstalovat

Dobrý den, odinstaloval jsem si prohlížeč google chrome a teď, když ho chci znovu nainstalovat, píše mi to: "Došlo k nespecifikované chybě, instalace se nezdařila, pokud je google chrome právě používán, zavřete jej a zkuste znovu."
Nevíte co s tim?
Děkuju za odpověď
Změna předmětu, původně: kuba546
Změna kategorie, původně: Internet (karel)

Nainstaluj si Google Chrome Portable od portableapps.com
na jiný oddíl než na C:\ a pro cesty po vlasti na flashku.
V nakrmeném programu si zálohuj jinam složku Data, kde je i soubor Bookmarks.
Složku Data vyměníš při ruční aktualizaci a pod.
Pro ochytření: Jak zálohovat záložky pomocí souboru Bookmarks.
O tom jsem psal v http://pc.poradna.net/q/view/1480028-jak-prenest-z alozky-na-jiny-pc?page=r1480072#r1480072
a budeš chrochtat blahem.