Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem naco je dobry update HotFix

Dobrý deň Chcem sa spítat ze naco je dobry update HotFix.
Lebo na Alze pisu ku procesoru AMD FX 8320 treba ho nainštalovat ze zvíši výkon procesora je to pravda??
Změna předmětu, původně: HotFix (Kurt)

Nutnost nainstalovat hotfix od microsoft, ktory vyrazne napomaha vykonu procesora.

tohle? no co jsem četl recenzi jedná se o taktování- tobě současný takt nevyhovuje? něco se seká, drhne?

edit// jinak dík za odkaz, nachvilku jsem si ceny představil v českých korunách.:)) bylo to nádherný.