Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios GK

Dobrý den,mám problém s GK..po startu pc mi napíše Gigabyte VGA BIOS not found. Asi tam není nainstalován BIOS,ale nevím jak se na GK instaluje,mohli byste mě poradit?
MB: GA_970A-DS3P
GK:MSI R7 250
RAM:2GB
OS:WIN XP 32-bit

Do grafiky nic neinstalujes.

Ta hlaska je nezmysel, nieco ti tam sakramentsky nefunguje v HW. Kam presne si strcil tu grafiku? Je v nej dodatocne napajanie? Ta grafika v inom PC funguje? Ak ne mozes ju reklamovat.

BTW. a ta hlaska je zrejme o integrovanej grafike a ne o tej MSI. Skus do BIOSu load defaults alebo clear cmos. A pripadne mozes skusit zakazat integrovanu grafiku v BIOSe. Zameraj sa ale na to do ktoreho slotu si strcil tu extra grafiku a ci funguje