Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chci přeintalovat Windows 7 na mém notebooku

Zdravím, chci přeintalovat Windows 7 na mém notebooku, ale když vložím DVD s Windowsem do ntb normálně se spustí sytém jako kdybych ho normálně zapínal. Nedávno sem si přeinstalovával Stolní PC a taky to nešlo ale tam je to jiné při staru mačkám f11 a zvolím tam CD/DVD boot nebo něco takového a hned se to začne instalovat..Nevíte někdo co stim ?
Zmena predmetu, pôvodne: Win7 (los)

Bud mas nejakou klavesovou zkratku i v notasu, mas snad manual nebo musis klavesovou zkratkou do Setupu (BIOSu) a navolit tam jako prvni poradi CD mechaniku.

Technická poznámka: U notebooku bych předpokládal recovery oddíl. Ovšem, pokud to jaksi se tam dostalo jiným způsobem, pak to je jiná. V tom případě bych se distancoval nejen kvůli warezu, ale i neschopnosti tazatele, který nedokáže vymyslet ani adekvátní název pro dotaz. Zde budou i obyčejné ovladače a jejich řádná instalace velký problém.

nevím co si o mě myslíte a je mi to upřímně jedno.. de mi to to abyste mi poradili jak na to. Jestli k tomu nic nemáte nepiště.(nebylo to na nikoho mířené). Jedna otázka mám Asus k52de. Nejsem zdatný co se týče PC atp. tak je asi jasný že sem na toto neschopnej od toho tu snad ste ne ? Kdyby někdo měl čas a řekl mi jak se dostanu do toho BIOSu a nastavim to tam byl bych mu moc vděčný :) Díky

Nejsem zdatný co se týče PC

Tak si na to někoho sežeňte. Zde nelze vyučovat základy, jako že se začíná čtením manuálu k zařízení, až po výklad základních pojmů a základů administrace a la nickcarterovské příručky: "Administrátorem snadno a rychle!"