Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc skrin

je tato skrin jako herni dobra? Gigabyte GZ-G2 plus ma 1 ventilator vzadu a 2 ze predu.diky
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ano, vadí. Jak známo, počítač se chladí především tím, že tam správně koluje vzduch a je tam "průvan". Proto je důležité, aby skříň měla nejlépe dva otvory - vepředu a tudy se táhnul vzduch dovnitř a vzadu, kudy se vytahuje větrákem ven. Boční otvory mohou zvýšit teploty i o desítky stupňů.
Taky je možnost tím bočním hnát vzduch dovnitř/ven, ale osobně v tom prospěch neshledávám, předozadní chlazení stačí skvěle. (pro běžné sestavy)

Taky bych takhle děravou bednu nekoupil.