Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem identifikace

Dobrý de. Potřebuji poradit. Na notebooku chci zapnout wifi. Ta se sice zapne ale pořád se jenom identifikuje. Co s tím? Děkuji

Protože mi křišťálová koule nefunguje, prosím o více informací:
1. Už to někdy šlo?
1a. Pokud ano, tak co se stalo mezi tím, kdy to šlo a přestalo to jít?
2. Ten notebook už byl někdy k nějaké wifi připojen?
3. Na jakou síť se chceš připojit?
3a. Pokud se připojuješ k domácí wifi síti, kterou vysílá router, pak zjisti, jestli se k této wifi síti připojí i jiné zařízení (např. jiný notebook, mobil)
4. Jaký to je notebook?
5. Jaký operační systém?

Ano už mi to šlo. Nic se s tím před tím nestalo-Notebook jsem vypla a když jsem ho pak zapla už to nešlo. Ano notebook byl připojen k této wifi. Ostatní zařízení se k této wifi připojí úplně v pořádku. Notebook je to značky HP s windowsem 8.