Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbne zvuk

Dobrý den, už jsem to tu řešil...mám notebook Acer aspire V3-571G a asi 4 dny mi blbne zvuk...po zapnutí fungoval ale potišeji než dříve, po chvilce nefungoval vůbec u ničeho a WMP hlásil: Program Windows Media Player zjistil chybu při přehrávání souboru. Musel se vždy pc restartovat a pak zas šel ale potišeji...někdo mi poradil projet to programem Malwarebytes Anti-malware, to jsem udělal nějaký koně atd to našlo, dal jsem do karantény a nic víc to teď nenajde. pořád to blblo. Dnes jsem odinstaloval ovladače zvuku a dal jiné přímo ze stránek Aceru. Poté to bylo super, neblblo a zvuk šel zase nahlas...jenže teď zas nejde a zas ta samá chyba...nevíte někdo?

otvor si to update a nalavo zobrazit nainštalovane a na tom okne hore je odinštalovat aktualizacie tak si ju najdi a vyhod ju
potom si nastav volbu na vyhladavat ale preberat a inštalovat až to ti dovoliš a daj vyhladat najde ti ju znova ale klikneš nanu a daš skryt-zakažeš ju.Ak to takto nezmeniš tak ti ju tam praskne znova