Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

Chci koupit ... mohli byste mi jej zhodnotit?
CASE: C-TECH OLYMPIX
MB: MSI H81-P35 - Intel H81
CPU: Intel Core i3-4330
RAM: 8GB DDR3 1600
GPU: Sapphire HD7850 DUAL-X OC 2GB GDDR5
HDD: Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
PSU: EVGA Power Supply 500W

No .. přijde mi že HD 7850 Dual-x je o něco silnější a I3 4330 je mnohem výkonější než FX 6300 ačkoliv jsem o něm také uvažoval ( spíše o FX 6350 ) a skřín za 1000? přijde mi to zbytečné jelikož bude většinou pod stolem.. I3 4330 je sice dražší o tušim 6-7 stovek ale zase má o 50% vyšší výkon... pokud ale máte zkušenosti s touto sestavou tak budu rád když se o ně podělíte.

Tak tedkom vidím že se v pc moc nevyznáš ty ... I3 4330 je mnohem výkonější než FX 6300 ano sice je to 6-ti jádro ale všechny jsou slabší než ty dvě jádra od I3 4330, AMD se nikdy nemůže vyrovnat Intelu tak to prostě je ... a ve hrách nevyužiješ víc jak 4 jádra 6 jader je pouze pro střih videa atp. A grafika ... to přiznám že nemám zkušenost s ani jednou....

Obecně -
i3 je smutný procesor a to svojí cenou, levnější FX traktor 6300 má podobný/stejný výkon.
Pokud budeme brát v úvahu jen jedeno dvou vláknové aplikace/hry tak ultra levný G 3258 trochu přetočený je na tom lépe.
Pokud více vlákna a práci s videem tak je lepší AMD FX a nebo už drahý i5.