Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto dustal sem ban na zpovednice

vitajte je mi smutno když ne mohu tam ted nic napsat. neudalal sem tam žadnej špatnej veci ani nic se tam dnes nepsal. je možne že tam zpovednica ne funguje i piše že mam ban . delal jsem na jinych ip i pres proxy ale je to samo. jsem navstevnikem z zahranični ne z česka a slovenska.
lock (karel)

Pokud ti píše že máš ban, tak tomu asi tak bude. A pokud jsi si jistý, že si nic neprovedl a byl slušný, tak jim můžeš zkusit napast na email konflikt@zpovednice.cz s zádostí o povolení. Další možnost je pokecat s jinými lidmi na webu Debaty.net...

edit: a pokud kvůli tomu nemužeš spát, tak bych vyzkoušel server Deprese.com a tam ti také poradí jak to řešit ;-)

Si neželaný návštevník neznalý miestnych pomerov, ktorý namiesto toho, aby riešil problémy tamojšej krajiny, strká svoj nevymáchaný sosák medzi svojbytnú, stredoeurópsku krajinu s vlastnou kultúrou a zaužívanými zvyklosťami.

Mixuj vhodne svoje IP cestou proxy. (napr.drážďanská univerzita umelcov vyšpekulovala softvér JAP, usw.....)

Ten týpek jsem já a spamuju je už 6 měsíců, protože si to svině zaslouží, Pajk falšuje statistiku, aby měl dobrej image kvůli inzerentům.

Falšuje počet rozhřešení, za každý rozhřešení přibude ve statistice 8 rozhřešení, falšuje i počet zpovědí denně.

Zpověď č.832794, vloženo 27.09.2014 11:43:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chyby ve statistice
Pokud si spočítám rozhřešní za dnešní den, vychází 207.

Ve statistice je uvedeno 361

Je v to viditelný rozpor na první pohled, asi chyba v programu, nebo spíše úmysl.
nechápu 21 VYMAZAT

To se pleteš, není to věcí majitele webu, když tam má reklamy, které nabízejí pomoc neštastným lidem přes telefon za 1.800 korun na hodinu přes placené linky 906 se sazbou 90 korun na minutu, nejlepší psychoterapeuti si neberou 1800 korun na hodinu a tato telefonní linka je navíc podvodná za účelem vydržování hovoru bez kvalifikované pomoci na vylákání peněz a je v tomto podvodu zapleten majitel zpovědnice Pajk Pavel Hoek. bytem Praha

:-):-):-)

Zpověď č.832794, vloženo 27.09.2014 11:43:27Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chyby ve statistice
Pokud si spočítám rozhřešní za dnešní den, vychází 207.

Ve statistice je uvedeno 361

Je v to viditelný rozpor na první pohled, asi chyba v programu, nebo spíše úmysl.
nechápu 21 VYMAZAT

V tom případě denně musí smazat přes 600 rozhřešení, je totiž 12 hodin 154 minut

SDokonce odstranil kvůli mým spamům oznámení o smazaných příspěvcích, prvně odstranil nicky a ted už i ty oznámení, nechce si přiznat, že s ním mávám jak potřebuju.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

šamponek1996 [78.80.212.xxx], 27.09.2014 12:12
To se pleteš, není to věcí majitele webu, když tam má reklamy, které nabízejí pomoc neštastným lidem přes telefon za 1.800 korun na hodinu přes placené linky 906 se sazbou 90 korun na minutu, nejlepší psychoterapeuti si neberou 1800 korun na hodinu a tato telefonní linka je navíc podvodná za účelem vydržování hovoru bez kvalifikované pomoci na vylákání peněz a je v tomto podvodu zapleten majitel zpovědnice Pajk Pavel Hoek. bytem Praha