Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava do 32 K

Zdravím, potřeboval bych nějaký stroj, s i5 (na hry víc není potřeba) a grafiku od Nvidie jinak je mi to putna co mi nabídnete :). Díky moc, za pomoc :D
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Tento procak a k nemu nejaky chladic podla toho kolko penazi ti nan ostane po kupe vsetkeho hardwaru ale myslim ze Hyper Evo 212 by sa mal zmestit do tejto sumy s tymto procakom http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=106140&Se arch=i5-4690k&SearchType=1&SearchSubmit=1 a touto grafikou
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 060000001ZCC&Search=gtx%20770&SearchType=1

Nova seria grafickych kariet od Nvidie bude az o 3-4 mesiace.

Pokud to má být "oprava" sestavy, co navrhl "jezekhifi", pak to tedy ne. Pokud se budu rozhodovat mezi "K" a povoleným HT, pak Xeon je jednoznačná volba. GPU AMD bude výkonnější od nVidie, pokud tou "osudovou chybou" není to, že AMD/ATi je pro studenty a socky, jak psal kdysi na pctuzingu "Obr".

Sestava od "jezkahifi" se mi zatím prostě líbí nejvíce.

Co se poměru cena/výkon týče, je v tomto segmentu jednoznačně lepší volbou AMD.
PhysX už dávno není předností, která by měla lidi trhat směrem k zeleným. AMD má zase AMD Mantle..
Tydle pseudoválky jsou k ničemu, vždycky tu budou tací, co si zasednou na jednu značku a nenechají si vysvětlit nic. Návrh jsem poskytl, pokud chce autor nVidii, nic nebrání tomu, nějakou si vybrat.