Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC 40k

Píšu sem podruhé s touto prosbou. Nemohl jsem se furt rozhodnout, protože jsem nevěděl co vůbec chci a zatím jsem sledoval ostatní sestavy které zde v poradně byly. Teď jsem si vše ujasnil proč chci stolní PC kolik do toho chci peněz dát a co od toho očekávám.

1. FINANČNÍ LIMIT - 40 tis + 5k na operační systém, klávesnici a myš.

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - Hraní her ( Občas pracuji v Photoshopu, ale jako amatér)

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - Win 8.1

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? Ne.

5. MONITOR pro herní sestavu - Ano. V tom se nevyznám, to nechám na vašich zkušenostech, ale určitě ocením velký monitor. Další hodnoty jako odezva atd. Nechám na vás, protože nevím jestli například ta odezva je dneska tak podstatná jako jiné parametry.

Opravdu děkuji za vaše návrhy. Potěší mně, když se ozve i M-pol. Radí jako profík :)

S taktováním zkušenosti nemám, ale jinak se mi ta sestava líbí. Procesor by se dal koupit lepší když tam zbývají ty 2 tisíce. Jinak ten set sluchátka klávesnice....nemáte s ní nějaké zkušenosti? přijde mi to jako za málo peněz až podezřele moc muziky.

No do těch 2-3k to jde podle mne. Jenže ten set co poslal Wolve obsahoval do toho všeho ještě sluchátka a pdoložku což mi příjde trochu moc.

Klávesnice se mi líbí třeba tato http://www.alza.cz/genius-gx-gaming-manticore-d479 697.htm
Plus myš - http://www.alza.cz/genius-gx-gaming-gila-d371426.h tm

Ale určitě si nechám poradit :-) Nikdy jsem pořádný dělo tak si to rád vyslechnu od zkušenějších :ú

Osobně jsem ji netestoval, nicméně má dobré recenze a zas tak málo to není ;-)

Jinak lepší procesor je zbytečný, protože tato i5 je naprosto bezvadný procesor do této herní sestavy. WD VelociRaptor zajistí to, že načítání aplikací, spouštění PC a obecně celý systém bude krásně svižný. Ale všiml jsem si, že mi tam chybí OS, takže zde je Microsoft Windows 7 Home Premium...

taky to není nic kvalitního... dobrá herní myš stojí 3 000, dobrá klávesnice stojí stejně... sluchátka další 2 000... ale když budeš hledat, najdeš i levnější např. myši, které jsou kvalitní a nejsou tak drahé...
ted k tomu co jsi se ptal - mpol mi skládal před týdnem do 45 000 sestavu tuto, je tam monitor za 10 000, tak si ho vyhod, dej si tam něco za 5k a máš přesně to, co jsi chtěl...
já už se s tím peru ten týden taky, takhle mi to dopadlo... oproti mpolovu návrhu tam je jiná case a jiný monitor + red místo blue hdd... jestli chceš, tak vyměníš case a monitor a jsi tam, kde chceš být ^^

Vždyť já nic neříkám jenom prostě se ptám a odpovědi se mi dostala čehož si velice vážím :) Vážím si všech kteří radí a zadarmo. Je to velice šlechetné a v dneší době výjmečné :-)

mě se ty tesoro myši nelíbí jak vzhledem, tak pocitem v ruce...
ted mám toto, mám poměrně velkou ruku a myš mi sedí tak akorát... předtím jsem měl razer mamba a od té doby pohrdám vším, co kdy vyrobil razer... myši jsou blbý na nákup po internetu, musí sedět v ruce