Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolní PC Wifi příjmač

Zdravím.

Tak půjdu dos setavy kterou mi sestavil M-pol - http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 12N7D011WQQ012JW0012MU70116NT01155I011Y0R012I1Y011 O1X011LVE012MYM01

Ale nemám stůl u internetového připojení a tak jedinou možností je wifi. Musí se koupit nějaký příjmač, nebo je to už v základní desce?

v základní desce nemá wifi žádný smysl, protože kovový case stíní příjem signálu.
primitivním a špatným řešením je usb wifi adaptér, o něco se to dá vylepšit zakoupením 0.5m usb prodlužováku.
pokud chceš mít rychlost takovou, za jakou si platíš, natáhni si kabel.
nebo se zamysli, proč je router jinde než pc.
když je vás od routeru vzdáleno víc, stojí za úvahu ap pro příjem signálu - jde udělat i z některých routerů s funkcí client.