Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení výchozího programu - nefunguje

Ahoj, prosím měl bych dotaz. Jde o Win 7 HP. Mám v počítači program, který není instalován, neinstaluje se. Je to jel spustitelné exe. A nedaří se mi asociovat typ souboru pro tento program. Normálně když dám pravým tl. myši -> otevřít v programu -> zvolit výchozí program -> procházet a dojdu až k tomu .exe souboru zaškrtnu vždy použít vybraný program do seznamu se nepřidá a soubory se pořád otevírají v původním defaultně přiřazeném programu. Něměl by prosím někdo z vás nějakou radu? Děkuji.

Není přímo v tom tajném programu možnost nastavení asociace?
Předpokládám, že jde o tu příponu .srt z obrázku.
Já k tomu používám be zproblémů neinstalovaný PSPad Editor.

Najprv skús zrušiť predvolený program z registrov

Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\.srt]

[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Explorer\FileExts\.srt]

[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Explorer\RecentDocs\.srt]

Reštartuj Explorer...