Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kartu nebo usb WiFi do počítače

Ahoj, chci si do počítače koupit WiFi, ale nevím co se my vyplatí víc - jestli karta nebo usb, doporučili byste mi co je lepší? a nebo mi sem rovnou dali odkaz na na nejlepší WiFi do počítače?
Podmínky: cena do 400kč
pokud možno u czc
Díky :)

Wifi karta do stolneho PC je najhorsie riesenie.
Treba zasah do PC, karta ma anteny umistnene vzadu za PC. Bezne PC byva umiestnene kdesi pod stolom a kusok od steny/zdi, kde je mnozstvo kablov a este smer prijimania signalu je takmer vzdy cez kovovu bednu PC.

USB s antenou je lepsie (prcky so vstavanou antenou su naprd), ma moznost pripojenia cez metrovy predlzovak a umiestnenie dalej od PC, repro, monitora. USB vsak dost zatazuje procesor.
http://www.alza.sk/tp-link-tl-wn722n-lite-d155291. htm

Ked naozaj chces dobry spoj na Wifi, tak si kup AP-cko (musi mat mod "klient").
napr.: tp-link-tl-wr743nd-d196260.htm
AP-cko sa pripaja LAN kablom s PC, kde dlzka neni zaujumava (v jednej mistnosti) takze ho mozes umiestnit dostatocne daleko od rusenia (PC, repro, monitor atd) a vyhladat nejlepsie umiestnenie, kde je signal najlepsi.

Pre uplnost. Existuje nieco ako PowerLine (sirenie signalu cez elektricku siet), ale to sa pouziva hlavne tam, kde uz Wifi signal nedosiahne.

Ale absolutne najlepsie pripojenie je kabel. Ked si nahodou "hrac" a ide Ti o odozvu, tak jedine kabel.