Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem android app: Chemické názvosloví, prosím o beta-test

Prosím o beta-test mé androidí aplikace. Protože není umístěna na Google Play, je potřeba povolit instalování z neznámých zdrojů (bod. 3). (obvykle: Menu - Nastavení - Zabezpečení - Neznámé zdroje)

Jedná se o aplikaci v beta-verzi, je funkční a stabilní.
Rád bych dostal náhledy z aplikace na reálných zařízeních s Androidem - mobil nebo tablet.

Stručný popis aplikace:
Vysvětlení postupu pro české anorganické názvosloví; zahrnuje témata: stavba hmoty, chemická vazba, oxidační číslo, tabulka přípon, názvosloví obecně a názvosloví oxidů.

Po stránce obsahové nemusí být nutně úplná, možná přidám další témata.

V části "stavba hmoty" mám obrázky atomu, jádra, obalu, ...; přičemž na některých telefonech jsou s animací (na jiných zase bohužel bez animace).

Prosím zájemce o test o název zařízení (telefon/tablet), verzi androidu, náhledy z aplikace a informaci, zda jim funguje animace či nikoli.

Ovládání je standardní, tj. z výchozího menu se dostaneme do příslušného tématu a zpět do menu zase tlačítkem zpět.

Link na stažení: beta 0.1.1-d na letecké poště a beta 0.1.1-d na úschovně

Pár náhledů z aplikace (viz přiložené obr.)

Díky všem!

Protože z chemie mám jenom jeden poznatek (a to že lít vodu du kyseliny je blbost) a ten jsem získal nikoliv z učebnice, nýbrž v Saturninovi, tak nemohu empiricky ověřit, zda tvůj program odpovídá současnému stavu vědy.

Ale na mém Rikomagicu MK902 funguje skvěle a pohybují se tam svižně i nějaké obrázky, kterým želbohu nerozumím.

Jinak aplikace spouštěna přístupem na RM cestou iPhone přes VNC a PC (Win 8.1) přes TightVNC.

Prozatím díky všem testerům za info. Vypadá to, že aplikace je na vašich strojích funkční.

Co se týká těch animací, který někde nejedou (na mým telefonu taky nejedou), příčinu a hlavně řešení jsem neobjevil. Jsou to animovaný SVG elementy, pokud by někdo znal směr, kterým se vydat, aby to fungovalo.

Pokud se tady objeví Kráťa: ta aplikace už (konečně) rozumí tlačítku zpět a chová se tak, jak bys čekal :-)

Pro zájemce, jen mírně upravená verze.

Link na stažení beta 0.1.2-c na letecké poště a beta 0.1.2-c na úschovně

Na výchozí stránce je menu ve formě tlačítek, návrat přes tlačítko zpět. S animacemi jsem nepohnul, někde prostě jedou a někde ne (a vážně netuším čím to je a jak to napravit).

Trochu jsem to přiblížil realitě v tom, že aniont už není uveden na příkladu helia, ale je tam hořčík; to samý s kationtem, opět ne helium, ale chlór.

Nu, máte-li zájem se na to mrknout a vložit sem náhledy, budu jen rád. Taktéž připomínky jsou vítány.