Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Usb?

Dobrý den mám vzadu dvě zdířky USB a ne fungují nevim jestli je to 2 či 3 a jaký je v nich rozdíl?? a jde do USB 3 zapojit jiná zařízení (jako je fles disk a externák, popřípadě myš či klávesnice), protože mi nějak nefunguje rozbočka na usb na tom tom počítač předem moc děkuju za pomoc

No tak to budeš mít problém.Na Alze nabízí také jen s Windows 8 nebo bez OS(OS=operační systém,tj.typ a verze ,což se z Tebe snažím už hodinu vymámit).Máš tedy Windows 7.Ještě je třeba upřesnit,jestli je to Win7 32 nebo 64 bit.Jestli jste tam dali nějaká stažená nebo cracknutá Windows7,tak to nemusí jít vůbec.Našel jsem sice drivery pro Win7 tady,ale asi jen pro Intel a Ty máš AMD.

no jen se divím že tydle stránky jsou hlavně o pomoci ale spíš se tu setkávám s kritikou, jediný kdo mi pomáhá je Karel04 a já mu moc zato děkuji že mi pomáhá ale zbytek jako si ty Ms děsný kritik, když nemáš žádnou radu tak nic nepiš o tvé kritiky nikdo nemá zájem !!!!

Na tohle se vykašli,zasviníš si PC,přepíše Ti to ostatní funkční drivery a ten správný to stejně nenajde.Pokud tomu moc nerozumíš,odnes to tomu ajťákovi,co instaloval Windows,ať to zkusí doinstalovat.Protože pokud něco rozvrtáš sám,jenom Ti pak vynadá.A ať tam taky zkusí nějaký jiný hub-rozbočovač USB,když ten tvůj nefunguje.
Tak hodně štěstí.