Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenajedou Windows

Ahoj , dneska se mi stala věc popíši:
Včera večer jsem se vrátil z práce koukl se na pár filmů a šel a nechal puštěný pc ráno sem vstal že se podívam na pc zapl sem google a Pc se mi vypl a když ho chci zapnout všechno v pohodě do té doby než mi tam ukáže VÍTEJTE a nic černá obrazovka ok zkoušel sem to asi 5x nechal sem vyplej pc a pořád nic , tak sem si zapl nouzový režim se sítí a píši teď tady zkoušel sem obnovovat ale našlo mi to pár chyb pak klidně napíši , obnovit mi to nejde dam obnovit a nic se nestane je to pořád to samé , díky za jaké koliv rady kdyžtak mi napište a já pošlu další info díky :-)
Změna předmětu, původně: Macek (karel)

čas 0:10 - toto jsou 4 chyby po pokusu o spuštění normálního režimu?
množství chyb podle mě buď znamená nouzový režim - chyby (nespuštění služeb) z této doby nemá smysl řešit.
nebo je to podle počtu chyb dost poškozený systém, nějaké body obnovení bych do tak nesmyslného stavu netahal.
zrovna událost 10005 dcom bývá typická pro nouzový režim.

další 2 chyby nastaly v 0:45, mezitím žádný restart - co se tam dělo?

výpis chyby se dá kopírovat do schránky/uložit do souboru, jsou na to vpravo tlačítka. screen, ze kterého není nic vidět, nemá smysl uploadovat na zdržující "filehosting".
pro přímo viditelné obrázky se používá "imagehosting".

Ovladač zjistil interní chybu ve vlastní struktuře dat

čeho ovladač, při jaké aplikaci nebo činnosti?

----
já si tady prokrastinuju, místo abych šel chrápat. to je den.

Predpokladám, že sa jedná o OSWXP, (podľa lišty z čias OS W98) pravda, ak si nelibuješ v archaických nastaveniach grafiky z rokov 1995 kvôli výkonu.

Preinštaluj systém "Da Capo Al Fine", lebo sa zblbneš.

Vytvor si bitovú kópiu v 100% stave, ulož ju niekde "bokom".

Chce to pevné nervy nechať tvoj systém bez dozoru a hlavne bez kvalitného Firewallu zapnutý na sieti celú noc. (Môj obľúbený Firewall je zn.: Agnitum Outpost z ruskej kuchyne).

Macku, ovládanie systému je jednoduchá vec, ako je napríklad oblasť práva odvíjajúceho sa od článkov ústavy smerom dole vo vykonávajúcich sa vyhláškach.

Dôležité je pochopiť "strom" po sebe nasledujúcich udalostí.

Pre laika: Formátuj hdd, vykonaj čistú inštaláciu systému, ulož si tento panenský oddiel (partíciu). Veľa šťastia.

easeus-todo-backup

Na princípe (pravidelnej, 24-hod. recovery systému zo zálohy) pracujú servery v Pentagone.