Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladič pro i5 4570

Ahoj, hledám vhodný chladič na i5 4570, nechci žádný super chladič který stojí 2 000,a el takový aby se mi procesor nepřehříval, už mám jeden vybraný:
http://www.czc.cz/silentiumpc-spartan-pro-he924/13 4477/produkt , ale kvůli nízké ceně si nejsem jistý jestli bude stačit, jestli ne doporučíte mi sem nějaký cenově výhodný který by to zvládal? Díky :))

Ten procesor se ti nebude přehřívat ani s dodávaným "boxem" jen bude hlučnější při plném zatížení.
Takže tebou vybraný bude 100% vyhovovat i když má "jen" 92mm ventilátor.
(pokud bych chtěl a navrhoval sestavu u které je hlavní požadavek ticho, tak bych koukal po chladiči se 120 - 140 mm točákem do 1000ot/min)

Je ovšem nezanedbatelný předpoklad, že "zdravě" sebevědomý hošík to doopravdy dělá za úplatu, pak vyžadovat rady a ještě takovým způsobem jako ono, tj. v mnoha vláknech a stále opakovaných tématech a ještě arogantně, mi nepřipadá košer. Ať si pěkně zaplatí.