Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak nainstalovat Windows na NTB

Zdravim,
mam tady stařičkej NTB Acer TravelMate 620, kterej chci přeinstalit (Win XP). Problém je ale v tom, že intergrovaná CD mechanika je rozbitá (CD se v ní ani neroztočí, laser jsem zkoušel očistit) a z USB to asi neumí bootovat-zkoušel jsem externí mechaniku-v biosu není nabídka USB boot a ani není na výběr v pořadí bootování ta ext. mechanika. Umí to bootovat z LAN. Zkoušel jsem to nainstalit z té ext. mechaniky z běžícího systému, ale to mi pak nedovolí rozdělit si HDD a zůstala mi původní složka Program Files se všema nepotřebnýma programama.
Nějaké řešení krom shánění nové integrované CD mechaniky?

Má to disketovku? Tak jedině přes ní... Připojit disk k PC (je potřeba rámeček) tam ho zformátovat, dle libosti rozdělit. Nablejt na něj instalačku XP, nabootovat z diskety a spustit (myslím) i386\winnt.exe což je instalační program.
Nic jiného mě u takové herky nenapadá; stejným způsobem jsem instaloval ME na notes bez mechaniky.

Nějaké řešení krom shánění nové integrované CD mechaniky?

Jedno bych měl. U vás ještě nevynalezli sběrné dvory nebo popelnice?