Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde monitor při zapnutí pc

Dobrý den, mám menší problém, koupil jsem si nový počítač,ale když k němu připojím monitor a zapnu pc tak mi monitor nic nedělá jen hlásí že nepřijímá žádný signál (ale když monitor zapojím k ntbku tak jede všechno normálně) prosím neví někdo co s tím? pokud by byla potřeba parametry tak : MB- MSI Z97 PC, CPU: Intel Core i5-4460 @ 3.2GHz, RAM: Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR3 1600MHz, GPU: ASUS GTX760-DC2OC-2GD5, HDD: Western Digital Green 2TB, PSU: FSP Fortron FSP500-60GHN 500W, OD: ASUS DRW-24F1ST, OS: Microsoft Windows 8.1.

mám ho zapojený na základní desce, protože na grafické kartě je jiný konektor. nejsem nějakej expert přes pc základy mám ale právě jsem si myslel že se to připojuje do toho výstupu na základní desce protože tam je i u toho obrázek monitoru

Snad jenom na závěr dodat maličkost: Občas stiskni tlačítko Autokalibrace (nebo něco s podobným názvem), ať se ti monitor zesynchronizuje s grafickou kartou. Ve většině případů se tím zlepší ostrost obrazu. A protože se ta synchronizace časem (neřeknu jakým) zase rozjede, tak neuškodí to občas zopakovat.