Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahodilé restartování notebooku

Zdravím,

potřeboval bych poradím s problémem u notebooku MSI (http://www.alza.cz/msi-gt780dx-494cs-d272404.htm#a lternativy).

Asi poslední týden se mi zničehonic restartuje, stáhl jsem si program speedfan a teplota u všeho je v pořádku, nemusím mít ani zaplých moc programů, zdá se, že to na to nemá vliv.

Před rokem jsem měnil originální adaptér 150W na jiný 120W, je možné, že je problém v tom?

Dodám jakékoliv potřebné informace, když mi dáte navigaci, jak je zjistit.

Předem děkuji,
Michal

Spust nirsoft bsod viewer aby si vedel ci to su BSOD a ak ano tak ze jake a v com nastali.
Ked to nie su BSOD tak je to HW problem (vadny board). Skus to preistotu len na baterku bez nabijacky, ci to bude stejne.
P.S. obnov recovey na vyrobny stav a neupdatuj ziadne ovladace ani nic podobne, ci to bude nastavat aj potom

Asi ty 3 měsíce to jelo v pořádku a nyní se problém objevil znovu. Na baterce předtím fungoval notebook v pořádku, teď se po vypnutí nechce pouze na baterce ani zapnout. Nyní už se také nerestartuje, ale rovnou se jen vypne.

V eventech jsem našel kritickou chybu Kernel Power s ID 41.
Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení.
+ v podrobnostech níže.

Co jsem googlil, tak byla potřeba složka minidump, tu ale ve složce Windows nemám.

Podrobnosti chyby:

- System

- Provider

[ Name] Microsoft-Windows-Kernel-Power
[ Guid] {331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}

EventID 41

Version 2

Level 1

Task 63

Opcode 0

Keywords 0x8000000000000002

- TimeCreated

[ SystemTime] 2014-12-13T23:47:52.986414900Z

EventRecordID 14479

Correlation

- Execution

[ ProcessID] 4
[ ThreadID] 8

Channel System

Computer mbehal-MSI

- Security

[ UserID] S-1-5-18

- EventData

BugcheckCode 0
BugcheckParameter1 0x0
BugcheckParameter2 0x0
BugcheckParameter3 0x0
BugcheckParameter4 0x0
SleepInProgress false
PowerButtonTimestamp 0