Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD gaming evolved

Dobrý den v pc mám AMD gaming evolved ale od doby co to mám se mi zdá že pc pomalu najíždí i hry .
Je to v pc potřebné a můžu to odinstalovat ?

Pokud nevyužiješ funkce, které Gaming evolved nabízí (screenshoty, nahrávání videa bez ztráty výkonu), apod.), tak jej můžeš odebrat.

Ale nemyslím si, že to jakkoli ovlivňuje načítání her.