Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač na starší hry

Dobrý den mohly by ste mi doporučit nějáký slabší počítač abych na něm rozjel například mafii2,gta 4,..... nejlěpe na max detaili
Mé požadavky:Os vlastní nemám rád bych win
Počítač potřebuji i smonitorem
Limit +-20000,-

Děkuji za rady,typy.

Co to zase meleš? Na obdobné sestavě, jen s mírně výkonnější GTX 760 jsme rozjeli na ultra Watch Dogs, AC4, Far Cry 3 ad. Prosimtě, ty asi nemáš moc praktických zkušeností s tim, co na čem jak běhá. Ty jseš určitě zavodou, máš spousty peněz a když máš sestavz za 40 táců, tak něco jako rozlišení, nebo urověň detailů neřešíš.