Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtuální plochy ve Windows

Dobrý den, hledám nějaký program na virtuální plochy ve Windows. Pochopitelně že lze najít několik aplikací. Také jsem jich několik vyzkoušel, ale nenašel jsem takový, u kterého lze pro každou plochu připnout jiné programy na hlavní panel Windows.
Pokud mi někdo dokáže nějaký program doporučit, budu jen rád, předem děkuji.

Nič Ti neporadím, lebo niečo také nemá zmysel... Len sa opýtam k čomu je to dobré - mať niekoľko plôch a "jiné programy" ???
Viac-užívateľské prostredie vo Windows Ti nič nehovorí? Prepínanie užívateľov taktiež nič?

až tak nutně to nepotřebuji a vzhledem k tomu, jak to připínání ve Windows funguje, tak je možné, že takový program skutečně existovat ani nemusí. Virtuální plochy se ale někdy mohou hodit. Ale je pravda že uživatelské účty bude skutečně lepší nápad.

Plocha = desktop = na nej ikonky (alebo odkazy) - k čomu je dobré ich mať niekoľko? Na ploche mám najčastejšie používané programy a odkazy na súbory, na čo ich mať niekoľko?
Niečo mi ušlo, alebo mám rozmýšľať ktorú plochu si vybrať tentokrát?

.. na čo ich mať niekoľko?

blbá otázka, niekto má v byte holé steny, u iného samotnú stenu temer nie je vidieť, všade visia obrazy, stovky obrazov

proste zober na vedomie rôznorodosť ľudí, každý je nejak rôzny a už nikdy sa nepýtaj, načo ?

mohol by si sa pýtať donekonečna

- načo lezú na 8 tisícovky v Himalájach ?
- načo potrebujú mať vytetované čínske nápisy na krku ?
- načo potrebujú chodiť so psom na výstavy ?
- načo potrebuje zbierku poštových známok ?

... atď ... atď ...

niet na to odpovede, osobne to beriem tak že svet je vo svojej podstate vec náhodná, náhodným dejom človek ako individum vznikne, postačuje predsa možno pár desiatok milisekúnd a obal ženského vajíčka by prerazila iná spermia, jedinec by nevznikol ako muž ale ako žena, alebo naopak, podstané ale je že s úplne iným vhľadom a povahovými vlastnosťami

proste prijmi skutočnosť, svet je chaos, veci sa dejú náhodne, nemajú vysvetlenie, nehľadaj ich vysvetlenie a ak áno, tak iba pre pobavenie,

vraj židovský rabíni sa podobnými paradoxami života radi zapodievajú a tvrdia že Jahve/Boh sa zrejme rád zabáva

... :puff:

Ale na tohle to není "dobré", nejde o bordel na ploše, ale pokud někdo potřebuje více spuštěných aplikací a tím i oken, pak si je může setřídit dle potřeby! Tŕeba já mám, jak jsem teď spočítal ke své hrůze 35 oken + 1 "přišpendlené"...