Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak odsouhlasit EULA ve hře ZOO Tycoon 2?

Potřeboval bych prosím poradit,na computer jsem si nainstaloval hru zoo tycoon 2.Licenci eula jsem v pohodě akceptoval,až na to ,že po nainstalování češtiny to po mě che eulu znova a já nevím jak ji odsouhlasit.proto se ptám,jsestli se to nedá nějak obejít.
Předem děkuji.

Změna předmětu, původně: Eula
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Po nainstalování hry, když to chci spustit mi to vypíše že eula.dll není platnou aplikací microsoft nebo tak neco.Hra se ani nespustí.Dál to napíše že je treba akceptovat eula.Co s tím?

V té češtině je uveden autor. Tak se na něj obrať. Nebo si tam zkus zkopírovat eula.dll z instalačního média.
Hlavně aby tygr řval česky.