Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo IdeaCentre H535 - Dobrý počítač?

Narazil jsem na zajímavý počítač Lenovo IdeaCentre H535 na stránce https://www.alza.cz/lenovo-ideacentre-h535-d568919 .htm#popis. V počítačích se nějak moc nevyznám, ale připadá mi, že je za tu cenu hodně levný. Možná až podezřele levný. Kupuji totiž počítač pro svého syna a doufám že mu tam všechno pojede. Myslíte, že mu tam pojedou i nejnovější hry?

Díky moc za odpověď.

pocitac mam doma a jede na nem zatm uplne vsechno,takze bez problemu mu ho kupte,dobry pocitac za dobrou cenu,Watchs dogs a battlefield 4 neni vubec problem pro pocitac,slabsi grafika sice je ale na stredni detaily to zvlada uplne v poho

daj sem screenshot z fps pocitadla v crysise, ktore vies zapnut parametrom cez konzolu, alebo sprav benchmark. Potom sa mozeme o dacom bavit. Aby to nedopadlo, ze pre teba je dostatocnych 20fps, s cim ta cely zvysok sveta vysmeje.

Vidno ze si nikdy nekupoval decku pc, keby si mu dal toto, tak o hodinu pride zase nech mu kupis lepsi pc, lebo na tomto mu vsetko chodi zle. Na co je to potom dobre?

nakej chytrej ne :D?nebudu psat prece spisovne nakymu prechytracenymu puntickari kterej si to umi prelozit i takhle napsany :D no pokud ma 20tis na lepsi at ho koupi :) pokud nema je to v cenove kategorii celkem dobry pc,nebo at koupi pc4 a je to

Spisovnost a gramatika jsou dvě odlišné věci. Člověk se základním vzděláním by tohle vědět měl.

Jinak "překládám si", že to asi mělo být pro mě, protože shiro nic na tohle téma nepsal. Průměrně inteligentní student druhého stupně ZŠ by mohl být schopný kliknout na správné tlačítko. Co ale chtít od někoho, kdo na klávesnici očividně nemá diakritiku (háčky a čárky nad písmeny, kdyby náhodou se to učilo až příští rok) a shift...

Aby si na tom synek zahrál i nej/novější hry na přiměřené detaily, tak by to chtělo přitlačit na financích.
Např. http://www.czc.cz/dsttoqpft4gdpbjerv7l2d289d/sezna m Sestavení, nainstalování OS a otestování je zdarma, stačí v košíku zaškrtnout "sestavení a otestování".. CZC Vám to dodá jako hotovou, funkční sestavu.