Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bzučení s novým Kraken Pro

Dobrý den, nedávno jsem si koupil nová sluchátka od Razeru Kraken Pro. Koupil jsem si je ke hraní a ve hrách, které jsem zprvu zkoušel, fungovaly perfektně. Pak jsem si ale začal všímat (alespoň když byly zapojené vpředu počítače), že reagují na pohyb kurzorem a to konkrétně při přejíždění přes okno videa na YT, a to tak, že jsem slyšel velice slabé bzučení. Zapojil jsem je zezadu a bzučení ustalo. Dále jsem jako fanda Blizzardu, zkusil pár her od nich (WoW, HS, D3) a ve všech třech hrách, na kterých trávim nejvíce času a kvůli kterým jsem si sluchátka pořizoval, se projevil celkem silný, rušivý bzučivý zvuk a frekvence tohoto zvuku se podle všeho měnila podle FPS. Googlil jsem už předtim různé způsoby nastavení, které by měly pomoct, žádný nefungoval. Takže můj dotaz zní: Víte o něčem (nejspíše nastavení, ovladače jsem už měnil), co by mi s tím pomohlo? Popřípadě pokud sluchátka vrátím a budu si chtít pořídit nové, kterým bych se měl vyvarovat? Do této dobry jsem takovýhle problém se bzučením neměl a to už jsem zkoušel sluchátka menší i větší kvality (př. Logitech g930). Počítač: http://www.czc.cz/hal3000-alien-7518-i5-3450-8gb-1 tb-ati-7770-dvd-w7hp/121312/produkt

Tohle už je na mě trochu složitejší, přímo počítačema se nezabývám, takže se v tom začínám trochu ztrácet, kde najdu tu impedanci? a hlavně, pokud je to teda zvukovkou, která se nepřizpůsobuje sluchátkům, jak si mám vybrat nějaký náhradní slucházka? (Zvukovku pravděpodobně nebudu moct v nejbližší době vyměnit)

Bohužel se nemůžu v PC hrabat, je pořád v záruce(je sealnutej), protože jsem si ho koupil předem složenej, jelikož já sám bych se do toho neodvážil pustit, jakožto "noob" přes techniku. Doteď jsem ale s touhle zvukovkou problém neměl, vyzkoušel jsem aspon 4 sluchátka ruzný kvality, žádný bzučení, přeskakování zvuku nebo tak podobně. A pokud teda tahle zvukovka nebere jistý sluchátka, potřeboval bych poradit, na co koukat při výběru nových, po týhle zkušenosti jsem znejistěl co se týče výběru nahradních sluchátek.

jak praví karel: doteď jsem měl k základní desce připojené repráky, žádný brum nebo pískání při pohybu myši.
bedny šly pryč, mám teď sluchátka koss porta pro (60ohm) a ty pazvuky byly na mém gigabyte najednou slyšet.
kvůli tvému dotazu jsem dal do pc levnou pci zvukovku (audigy se sb0570), zakázal původní realtek na desce.
a je klid, zvuk ve sluchátkách je čistý.

Jsou to sluchátka na jack, nebo USB připojení? V případě USB je to vnitřní chyba elektroniky sluchátek (blbá USB zvukovka), pokud je to na jack, tak je blbá zvukovka v PC, na kterou to máš připojený.

Jsou na jack, pokud to je teda zvukovkou (kterou nebudu moct v nejblizsi době vyměnit), jak si mám vybrat náhradní sluchátka? Na co se mám při výběru koukat? Opakuji, že doteď jsem na tomhle počítači vystřídal min. 4 sluchátka (některé stály az 4 000) a podobný problém jsem s nima neměl a teď se trochu bojim, že další co si vyberu můžou mít stejnž problém.

Mam uplne, ale uplne stejny problem akorat vtom rozdilu ze me to na starem pc nebzucelo ale mam ted novy pc a bzuci to jen u her... je to divne a take se btuceni meni podle toho kam koukam takze nejspise to zalezi na fps... mam zakladovku od gigabyte h97 gaming 3 ...

Zdá se teda že problém bude se zvukovkou, která v tomhle případě Krakeny nepodporuje. Jelikož zvukovou kartu měnit moct nebudu v nejbližší době, zůstává původní dotaz, a to jaké sluchátka si mám pořídit jako náhradní, u kterých budu mít jistotu, že nebudou mít stejný problém? Popřípadě když srovnáte Kraken Pro s Logitech G930 wireless, v čem vězí to, že Logitech fungovaly bez problému, zatím co tyhle Krakeny "bzučeli" ve hrách?

ty sice po zvukové stránce fungovali skvěle, ale designově byli na prd, po roce se rozdrolila látka na uších a mini usb port vypadával z kontaktu, i když se s nim zacházelo hodně opatrně. Jde mi spíš o ten parametr, na který se mám obracet při hledání nových sluchátek a Logitech g930 jsem jen ukázal jako přiklad, aby ti co se vyznají mohli lépe posoudit, v jakém to parametru je problém a čemu se tedy vyvarovat.