Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odezva u monitoru

Je pravda, že do 25ms u monitoru tedy odezva jde to nějak poznat pouhým okem? Dost lidí říká, že ano, ale já jsem nikdy rozdíl neviděl. Zda má monitor 10/15 ms nebo 25ms. Třeba Benq Gw2320 má uvedeno 5ms, ale v testech má kolem 15/20ms což jsi myslím že není moc. A zda mají monitory 1ms tak nevím zda je to pravda.

Odozva monitoru sa udáva pri prechode medzi čiernou a bielou farbou. Moderné LCD nemajú odozvu vyššiu ako 10ms, čo je dostačujúce pre akúkoľvek činnosť (hry, filmy).
Ak nič nepozoruješ, je to len dobre. Kecy a výmysly radšej nečítaj...

Nechtěný návrat "davida150" a jeho dalších nicků! zase!
Odpověď dává učivo ZDŠ a použití toho, co se vám zjevně nedostává! A nemám zrovna na mysli vaši nevychovanost viditelnou v podobě nespočtu nicků, kterými se snažíte klamat lidi, kteří se pak pro vaše hloupé pobavení snaží pomoci!