Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr monitoru

Který monitor byste jsi vybraly bud Benq Gw2320 3000kč, HP Pavilion 23xi - LED monitor 23" 4000kč nebo ASUS VS239HV - LED monitor 23" 4000kč, všechno IPS panely.
Dík

Jo mám ho zamluvený na slovensku. Sice mě zarazilo že má u výrobce 5ms a v testu až 25ms u přechodu myslím s černé k šedé, ale pořád jsi myslím, že to nepůjde poznat. Mám sony sdm-s91 s roku 2003 a ten má kolem 10/15ms a pak ještě jsem měl CRT a ten měl 25ms a žádné duchy jsem nikdy neměl a ani nepoznal. U levnejších monitorů to tak asi bude. I když ani drahší kolem 7000kč nemají 1ms, ale spíše kolem 10/15 podle barvy. To možná monitory nad 15 000kč.