Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 25000kč

Čau všichni, schánim notebook na hraní her (připomínky tipu "Herní notebook neexistuje" "Notebook na hry neexistuje" si nechte od cesty) :-x případně i do školy, chci mít přenosný stroj který nebude muset pořád trčet na jednom místě... :-) Děkuji

Usermator: Sem rád že se našel někdo kdo nemá "chytrý kecy" a radši pomůže.. dík, tohle MSI vypadá fakt dobře ;-) Ještě jsem našel jednu variantu.. Mohl bys mi napsat názor na tento noťas? → http://www.alza.cz/acer-aspire-v15-nitro-black-edi tion-d2168134.htm#popis ← vim že Acer jako značka nic moc ale nějak zkráceně ho zkritizovat..?

Dody: Nějak netoužim po čtyřjádru.. akorát to zbytečně hřeje, měl sem Lenovo ideapad y50-70 s i5 (dvoujádro) a GTX860m 4GB a výkon dostačující :-)

Zkus si ještě nějak vydělat 1500 :) A máš tenhle

http://www.alza.cz/msi-gp60-2pe-011cz-leopard-d602 378.htm

Za mě jeden z nejlepších NTB za normální cenu :)

Nevýhoda je, že nemá podsvícenou klávesnici, ale to by zas tak hrozně vadit nemělo, pokud si zvykneš, kde jaká klávesa je :)

Výhoda jsou taky 4USB porty a suprový chlazení :) Jen tak se nepřehřeje, pokud ho neudusíš peřinou :D

Snad ti tolik nevadí, že je ta cena o asi 1500 vyšší :)