Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android na pc

Zdravím nainstaloval jsem na svuj notebook android 4.4 ale misto vyjebane obrazovky s volbou jazyka mam po prvnim bootu jen linuxovej prikazovej radek. Zajímalo by mne jestli se tam neda este nejak zpětně doinstalovat graficke rozhrani jako nepriklad v ARCHLinuxu nebo jinych inteligentnich operacnich systemech!
predem diky za odpoved!

ISO bylo otestovane nejprve ve VirtualBoxu takze si jsem jist ze je funkcni ale kompatabilitu s hw jsem nejak moc neresil nicmene na tom notebooku uz bezela velka rada linuxovych distribuci tak nevim proc zrovna zasranej android musi stavkovat?
diky za rychlou odpoved

Potom daj vediet ze jak ktory funguje, moze to niekoho zaujimat (mozno aj mna :)
Skus si hladat aj ine buildy pre x86 googlom apod, neviem ci henten cinan ci co to je ci je jeidny co to portuje na x86. Vseobecne nikto ti nezarucuje ze vobec niektory z nich pojde na tvojom HW, android aj kazdy linux musis portovat, pripadne sa v tom vrtat a rekompilovat tam komponenty do jadra a podobne srandy.