Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sestava - ano/ne -> co je špatně

Dobrý den přátelé, přítel si potřebuje pořídit nové pc za co nejmenší cenu s AMD

Návrh:

AMD Kaveri A10-7850K Black Edition
GIGABYTE GA-F2A88X-D3H - AMD A88X
ADATA XPG V1.0 Red 8GB (2x4GB) DDR3 1866
CORSAIR CX Builder Series Modular 500W
Corsair Graphite Series 230T, černá

HDD, mechaniku, bednu a další kravinky má.

Děkuji

Prkno Asus, nebo MSI, paměti Kingston, zdroj Seasonic.

Základní deska ať má chlazenou napájecí kaskádu, chladiče pamětí netřeba, pokud na nich trváš, tak ať mají jen nízkej chladič, aby to šlo nacpat pod chladič, kterej určitě taky budeš chtít koupit nějakej větší, ať je to tichý. Určitě hodláš taktovat, když kupuješ BE procesor.

Věřím, že vytýkání člověku jeho chybu je nejlehčí, ale žároveň tohle dokáže udělat jen zbabělec... takže prosím vás zachovejte chladnou hlavu a zkuste mi tedy něco dát dokupy, aby se na to dalo aspoň koukat

Měl jsem chuť, ale po tomto příspěvku a na doporučení Prasaka už rozhodně ne. Děláte si tady z lidí hloupou bžundu, chcete sestavu do cca 10 000,- Kč a mimo blbé kategorie a zásadní informace, jaké aplikace se uráčíte provozovat, nacpete APU za více než 4 000- Kč spolu s pochybnou skříní za téměř dva a k tomu podivné paměťové moduly od nevalného výrobce a pochybný zdroj...

Jen ať si ten Troll koupí ten svůj milovaný Lynx...
Pokud někdo normální by hledal inspiraci, pak domácí "hrajítko" by mohlo vypadat takto:
CPU: Kaveri A8-7600 - taktování považuji dnes za kravinu.
ZD: MSI A88XM-E45, nebo ASUS A88XM-PLUS
OP: Crucial - dříve oblíbené Kingstony se pohoršily.
Zdroj: Není jiné možnosti než SSP-350GT, ale připlatil bych si SS-360GP.
Případně AM1: ZD + CPU + skříň + příslušnou optickou mechaniku, pokud je potřeba.

"...HDD, mechaniku, bednu a další kravinky má..."

Případně AM1

Jo, takhle dneska stavím kancly a samohrajky (bacha - zdroj v použité bedně není nejtišší, je třeba "podpořit" větrák odporem nebo třema/čtyřma Si diodama v sérii) :-). Ten APU má na svou cenu až překvapivě slušný výkon.